22 Şubat 2010 Pazartesi

The Boston Consulting Group Türkiye Ofisi Açıldı

Burak Tansan

Francesco Pavoni
Dünyanın önde gelen yönetim danışmanlık şirketlerinden The Boston Consulting Group (BCG), 68’inci ofisini Türkiye’de açtı. İstanbul Akaretler'deki yeni ofisinde birçok farklı sektörden kuruma stratejik danışmanlık hizmeti vermeye başlayan BCG, 40 yılı aşkın tecrübesi ile ülkenin lider yönetim danışmanlık şirketi olmayı hedefliyor.

BCG İstanbul Ofisi, Burak Tansan ve Francesco Pavoni tarafından yönetilecek.
2010 Ocak ayı başından itibaren, Boston Consulting Group (BCG) İstanbul Ofisi Yönetici Ortağı olarak görev yapan Burak Tansan, özellikle finansal hizmetler, strateji ve organizasyon alanlarında uzman bir isim. 2004 yılında Akbank’ın Stratejik Planlama Grubu’nu kuran Tansan, 2009 yılı sonuna kadar da Akbank Strateji ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürdü. 2004 yılına kadar yine BCG’de Kıdemli Proje Müdürlüğü görevini sürdüren Tansan daha öncesinde de Bain Cuneo'nun (Bain and Company) İstanbul ofisinde yönetim danışmanlığı yaptı. Lise öğrenimini Robert Kolej’de tamamlayan Tansan, Boston Üniversitesi İşletme Bölümü'nü birincilikle bitirdi ve Harvard Üniversitesi’nde (Harvard Business School) İsletme dalında Yüksek Lisans (MBA) yaptı.
Francesco M. Pavoni ise yönetim danışmanlığı alanında çok geniş bir deneyim sahip bir profesyonel... Özellikle finansal hizmetler (bankacılık ve sigortacılık) alanlarında uzmanlaşan Pavoni, aynı zamanda kurumsal gelişim ve organizasyon konularında da geniş bir deneyime sahip. Kariyerinin başlangıcında Mercedes – Benz’de planlama ve strateji bölümünde çalışan Pavoni, The Boston Consulting Group’a katılmadan önce, farklı yönetim danışmanlığı şirketlerinde ortaklık görevlerinde bulundu. Pavoni'nin, Roma La Sapienza Üniversitesi’nden lisans ve Berkeley Üniversitesi’nden de stratejik yönetim ve pazarlama alanında uzmanlık derecesi var. Pavoni, profesyonel kariyerinin yani sıra 5 yılı aşkın bir süre, Roma Luiss Üniversitesi’nde strateji ve uluslararası işletme dersleri de veriyor.
Şubat 2010


1 yorum:

 1. Evden Eve Nakliyat
  sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür.

  Yıllar öncesinde olagelen yorucu ve sıkıntılı taşınma ritüellerinin son bulduğu büyük bir devrim olarak görebileceğimiz evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir yöntemdir.

  Gerek işinizden dolayı, gerekse özel zevkleriniz doğrultusunda değiştirmek durumunda kaldığınız yaşam merkezlerinizin, eskiden yeniye geçişin tam ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla sonlandırılması konusunda tecrübe sahibidir.

  Dilerseniz, ekspertiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve katı gibi özellikler göz önüne alınarak çıkarılacak rapor sonucunda çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemleriniz başlatılır.
  Atlantis Ev Taşıma
  kendi geliştirmiş olduğu iş takip yöntemi, çalışma stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür.

  Evinizi taşımadan önce ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmektedir.
  Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktadır.
  Evden Eve Nakliyat Fiyatları
  ve diğer bilgiler için bizlere İletişim panelimizden ulaşarak bilgiler alabilirsiniz.


  Şehirler Arası Taşımacılık

  Umraniye Evden eve Nakliyat

  Kadikoy Evden eve Nakliyat
  Ev Taşıma hizmet faktörlerine eklenen yenilikler taşınacak müşterimizin güven ve emniyeti adına düşünülerek günümüzde yaşanan olumsuzluklara bir nebze engel olmaktır.

  Evden Eve Nakliyat  Ev Taşıma

  Ofis Taşıma

  Eşya Depolama

  YanıtlaSil